İstatistik
Kayıtlı Program : 10531
İndirilme Sayısı : 12089535
Download Siteleri

Canlı Radyo 2.0 programı indir, yükle, download

Ses - Video » TV - Radyo » Canlı Radyo
İndirme Sayısı : 5126
Sürüm : 2.0
Dosya Boyutu : 65 Kb.
Üretici Firma : Canlı Radyo Soft
Dil : Türkçe
Eklenme Tarihi : 2008-01-20 16:23:34
Ortalama Oy : 3
Oy Ver :
1 2 3 4 5
Üretici Açıklaması :
İnternet bağlantısı sayesinde en popüler radyo kanallarını bilgisayarınızın arkaplanında dinlemenizi sağlayan, küçük boyutlu ve tamamen ücretsiz bir program.

Programı çalıştırdığınızda sistem tepsisinde (sağ alt köşe) beliren simgeye sağ tıklayarak dinlemek istediğiniz radyo istasyonunun adını seçmeniz yeterli. Bu şekilde radyo arkaplanda çalışmakta ve ekranınızda yer işgal etmemektedir. Ayarlar menüsünden ses artırma ve azaltma ile durdurma/başlatma seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Program ayrıca Ligtv de verilen maçları sesli olarak dinleyebileceğimiz Radyo 1.i de içermektedir.

Yerli ve yabancı internetten yayın yapan popüler radyo kanallarını bu programla kolayca dinleyebileceksiniz. Radyo yayınına ulaşamadığınız, istediğiniz yayının fiziksel olarak sağlanamadığı yerlerde, okulda, işte, kısaca internet olan her yerde canlı radyo dinleyebilecek, hiçbir programı kaçırmayacaksınız.

Yenilik:

Canlı Radyo 2.0 sürümünün en büyük özelliklerinden biri olan radyoda çalan bir müziğin bilgisayarınıza anında kayıt yapmasını sağlamasıdır. Bunun için Ses Kayıt menüsünden girerek açılan pencerede bazı ayarlar yapmanız gerekiyor. Önce "Device" kısmından ses kartınızı seçip, "Line" kısmından "Stereo Mix"i seçip, "Volume" çubuğunu %15 civarına getiriyorsunuz. Alttaki kısımda ses dosyasının kaydedileceği yeri ve dosya adını belirledikten sonra "Start Recording" tuşuna basarak kaydınızı yapıyorsunuz. Üst editör notu: Bu ayar penceresinde bazı Türkçeleştirme hataları ve eksiklikleri bulunuyor.
Canlı Radyo ile ilgili anahtar kelimeler:
Canlı Radyo download, Canlı Radyo indir, Canlı Radyo yükle.

Not: Sitemizde Canlı Radyo programı ile ilgili crack dosyası, no cd, serial gibi illegal materyaller bulunmaz. Lütfen lisanslı program kullanınız.

Yorumlar

Yorum yapılmamış.
Adınız :

E-Mail Adresiniz :

Canlı Radyo Programı İle İlgili Yorumunuz :