İstatistik
Kayıtlı Program : 10531
İndirilme Sayısı : 12089895
Download Siteleri

Süper Video Birleştirici 5.4.0 programı indir, yükle, download

Ses - Video » Ses/Görüntü Düzenleyiciler » Süper Video Birleştirici
İndirme Sayısı : 39427
Sürüm : 5.4.0
Dosya Boyutu : 2.00 MB
Üretici Firma : Witcobber Software
Dil : İngilizce
Eklenme Tarihi : 2008-03-24 12:27:47
Ortalama Oy : 3
Oy Ver :
1 2 3 4 5
Üretici Açıklaması :
Super Video Joiner, temel işlevi video dosyalarınızı birleştirmek olan bir video düzenleme yazılımıdır. Sınırsız sayıda ve birbirinden farklı biçimlerdeki video dosyalarını tek bir dosya halinde istediğiniz dosya biçimi ile birleştirebilmenizi sağlayan yazılım, bu işlemi oldukça kaliteli ve hızlı yapabilmektedir. Dahili bir video oynatma aracına da sahip olan yazılımla; videolarınız üzerinde işlem yapmadan önce ön izleme yapabilir, isterseniz videolarınız üzerindeki istemediğiniz bölümleri de belirleyerek temizleyebilirsiniz.

AVI, MPEG-1, MPEG-2, VCD, SVCD, DVD, WMV/ASF video biçimlerine destek veren yazılımla, videolarınızı istediğiniz biçimlerden birisi ile birleştirebilirsiniz. Sahip olacağınız yeni video dosyasının özelliklerini de en ince ayrıntısına kadar ayarlama şansına sahipsiniz. Kullanımı da oldukça kolay olan bir yazılım olduğundan hiç güçlük çekmeyeceksiniz.

Yazılımın Genel Özellikleri

# AVI, DiVX, MPEG-4 dosyalarını birleştirme desteği.
# MPEG-1, MPEG-2 dosyalarını birleştirme desteği.
# ASF, WMV, WMA dosyalarını birleştirme desteği.
# 2GB den büyük video dosyaları üzerinde dahi işlem yapabilme.
# Hiçbir kalite kaybı olmadan çok hızlı işlem yapabilme.
# Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olma.

Yazılımın Kullanımı

# Öncelikle birleştirmek istediğiniz dosyaları "File"(Dosya) > "Add File"(Dosya Ekle) yolunu izleyerek listenize alın. İsterseniz "File"(Dosya) > "Add Folder"(Klasör Ekle) yolunu izleyerek birleştirmek istediğiniz dosyaların bulunduğu bir klasörü de seçebilirsiniz.
# Birleştirmek istediğiniz dosyaları listeye aldıktan sonra, dosyaların hangi sıra ile birleştirileceğini yazılımın ana menüsünün sol şeridindeki okları kullanarak düzenleyebilirsiniz. Eğer listeden bir dosyayı çıkarmak isterseniz, dosyayı seçip menü üzerindeki "Remove"(Kaldır) düğmesine basmanız yeterlidir.
# Yazılım dahili bir oynatıcıya sahip olduğundan, listenize aldığınız dosyalardan istediğinizi seçip ana menünün hemen sağında yer alan oynatıcıda izleyebilirsiniz. Ayrıca seçmiş olduğunuz videoların başlangıç ve bitiş noktalarını belirterek istemediğiniz bölümlerini temizleyebilirsiniz. Yapmanız gereken; ön izleme ya da düzenleme yapmak istediğiniz videoyu seçtikten sonra "Play"(Oynat) düğmesine basmak, video sürerken "Start Time"(Başlangıç Zamanı) ve "End Time"(Bitiş Zamanı) düğmelerini kullanıp videonuzdaki temizlemek istediğiniz aralığı belirlemek ve son olarak "Clear"(Temizle) düğmesine basmaktır.
# Bu aşamadan sonra ise; "Output File Name"(Çıktı Dosya Adı) alanından birleştirmiş olduğunuz videonun nereye ve hangi adla kaydedileceğini seçmek ve "Output Format"(Çıktı Biçimi) alanından videolarınızı hangi dosya biçimi ile birleştirmek istediğinizi belirlemektir.
# Tüm bunları yaptıktan sonra geriye "Join"(Birleştir) düğmesine basıp, birleştirme işleminin yapılmasını beklemek kalıyor.
# Son olarak şunu hatırlatmakta fayda var; "Options"(Seçenekler) > "Settings"(Ayarlar) alanından video biçimleri ile ilgili tercih ettiğiniz ayarlamaları; kalite oranı, boyut, sıkıştırma biçimi vb. yapabilirsiniz.

Yazılımın Kullanımı İçin Gerekli Araçlar

# Windows Media Player 9
# Windows Media Format 9 Series Runtime

Not: Yazılımın deneme sürümünde video birleştirme işlemlerinin %50 sini yapabilirsininiz. Yazılımın tüm özelliklerinden sınırsız biçimde yararlanabilmeniz için 24 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

Süper Video Birleştirici ile ilgili anahtar kelimeler:
Süper Video Birleştirici download, Süper Video Birleştirici indir, Süper Video Birleştirici yükle.

Not: Sitemizde Süper Video Birleştirici programı ile ilgili crack dosyası, no cd, serial gibi illegal materyaller bulunmaz. Lütfen lisanslı program kullanınız.

Yorumlar

arkadaşlar gerçekten çok güzel bir program..tavsiye ederim.... ilk denemeyi şimdi yaptım, beğendim... türkçe yaması olsa daha iyi olurdu ama zaten türkçe açıklama en iyi eşkilde yapılmış.. teşekkürler

Yazan: Çağatay kasapoğlu | Tarih: 2008-04-29 12:23:42

Adınız :

E-Mail Adresiniz :

Programı İle İlgili Yorumunuz :